products

Konfeksiyon Mağazası / Mağaza için ABS 58Khz Kalem AM Güvenlik Etiketi Güvenlik Giysi Etiketleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Model numarası: HT03
Min sipariş miktarı: 100000pcs
Ödeme koşulları: Önceden tt
Şimdi başvurun
Ürün Açıklaması

Paketleme Detayları: 1000pcs / ctn, 10.5kgs / ctn, Karton boyutu: 40 * 30 * 24CM

Özellikler
daha uzun algılama mesafesine (daha geniş koridor) ve daha iyi toplama oranına ve hassasiyete sahiptirler.

• Operasyonel prensip tarafından pratik olarak ortadan kaldırılan yanlış alarm riski.

• Çok geniş koridorlar ve çıkışlar / girişler için güvenlik sağlayın.

• Algılama bölgesine giren aktif etiketlere hızlı yanıt veren hassas algılama.

• Korunacak maddelerin en geniş çeşitliliği, örneğin küçük eşyalar, ferrit olmayan metal parçalar

1. AM Hard etiketi
2. Frekans: 58 KHz veya özelleştirilmiş

4. Renk: Gri, Siyah, beyaz veya Özelleştirilmiş

ŞİRKET:

Guangzhou QIDA Malzeme ve Teknoloji Co, Ltd Hi-Tech Sanayi Geliştirme Bölgesi, Bilim Şehir, Guangzhou, 2006 yılında yeni malzeme ve göreceli ürünler araştırma entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur 20 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kurulan geliştirme, üretim ve pazarlama.

Biz esas olarak yüksek performanslı amorf alaşım şerit, nanokristal şerit, AM yumuşak etiket, yarı sert manyetik malzemeler, paslanmaz çelik şerit ve molibden ürünleri üretmek ve tedarik. Ürünlerimiz tüm ülkeyi kapsamakta ve Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika'nın diğer ülkelerine ve bölgelerine ihraç edilmektedir.

Önce kalite ilkesine bağlı kalarak, ürünlerin kalite istikrarını ve verimliliğini sağlamak için, 2007 yılında ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçtik. Güçlü ve geliştirme yeteneklerine sahibiz, aynı yıl Ar-Ge merkezi kuruldu ve üretim ekipmanı ve yeni ürünlerle ilgili araştırma ve geliştirme çalışmalarını aktif olarak yürütmek. Üretim, öğrenme ve araştırma teknolojisi geliştirme yolunun birleşimine son derece önem veren, Central South Üniversitesi ve Guangdong Teknoloji Üniversitesi ile Acousto Manyetik sensörler için yüksek performanslı amorf alaşım şerit alanında uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri kurdu. Son yıllarda bir dizi buluş patent, faydalı model ve yazılım telif hakkı alındı, QIDA 2006 yılında yüksek teknoloji işletmeleri olarak belirlendi. 2011 yılında Devlet İnovasyon Fonu ve Guangdong'un önde gelen bilimsel ve teknolojik projelerinden özel fon desteği aldı. Acousto Manyetik etiketlerinde kullanılan amorf malzemelerin tedarikçisi. 2013 yılında, Bilim ve Teknoloji ve Bilgi Teknolojisi Guangzhou Bürosu tarafından Little Giant işletmelerinin ilk parti tespit edildi.

İletişim bilgileri
Emma

Telefon numarası : +8615820236749

Naber : 8613632350150