aboutus

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Qida
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 40000000-5000000
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Guangzhou QIDA Malzeme ve Teknoloji Co, Ltd, 2006 yılında kurulan ve 20 milyon yuan, yeni malzemeler ve göreceli ürünler araştırma entegre yüksek teknoloji kuruluştur kayıtlı sermaye ile kurulan Hi-Tech Sanayi Geliştirme Bölgesi, Science City, Guangzhou yer almaktadır geliştirme, üretim ve pazarlama.

Biz esas olarak yüksek performanslı amorf alaşımlı şerit, nanokristalin şerit, AM yumuşak etiket, yarı sert manyetik malzemeler, paslanmaz çelik şerit ve molibden ürünleri üretmek ve tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz tüm ülkeyi kapsamaktadır ve diğer ülkeler ve Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika bölgelerine ihraç edilmektedir.

Ürünlerin kalite istikrarını ve verimliliğini sağlamak için önce kalite prensibine bağlı kalarak, 2007 yılında ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi belgelendirmesini geçtik. Güçlü ve geliştirme kapasitelerine sahibiz, Ar-Ge merkezi aynı yıl kuruldu ve üretim ekipmanı ve yeni ürünler ile ilgili araştırma ve geliştirme çalışmalarını aktif olarak yürütmektedir. Üretim, öğrenme ve araştırma teknolojisi geliştirme rotasının bir kombinasyonuna büyük önem vererek, Orta Güney Üniversitesi ve Guangdong Teknoloji Üniversitesi ile Acousto Manyetik sensörler için yüksek performanslı amorf alaşımlı şerit alanında uzun vadeli istikrarlı işbirliğine dayalı ilişkiler kurdu. Son yıllarda çok sayıda buluş patenti, faydalı model ve yazılım telif hakkı alan QIDA, 2006 yılında yüksek teknoloji işletmeleri olarak tanımlandı. Ayrıca, Devlet İnovasyon Fonu ve Guangdong'un büyük bilimsel ve teknolojik projelerinden özel fon desteğini kazandı. Acousto Magnetic etiketlerinde kullanılan amorf malzemelerin tedarikçisi. 2013 yılında, Guangzhou Bilim ve Teknoloji ve Bilgi Teknolojileri Bürosu tarafından düzenlenen Küçük Dev işletmelerin ilk grubu belirlendi.

Gelişmiş ekipman, yetenek, üstün teknoloji, mükemmel kalite ve en iyi hizmeti ile müşterilerimizin güven ve desteğinin çoğunu kazanıyoruz. Yakın bir gelecekte ortak gelişme için sizinle içtenlikle işbirliği yapmak istiyoruz.

-02-
Geçmiş

2005 yılında, ar-ge ekibi manyetik eas etiketi ile başarıyla geliştirildi;

QIDA 2006 yılında kuruldu

Amorf Şerit Üretim Hattı'nın tam set 2008 yılında kuruldu

2010 yılında kurulan Yarı Sert Manyetik Malzeme Üretim hattının tam seti.

2012 yılında kurulan AM Etiket Üretim Hattı'nın tam seti.

2014 yılında yıllık kapasite 1 milyara ulaştı.

2015 yılında, "2015 guangzhou kurumsal araştırma ve geliştirme kurumları" olarak tanımlandı; Ürün hattını yüzlerce ürünün dört kategorisine genişletmek.

30 milyona kadar 2016 gönderileri

-03-
Hizmet


uygun fiyatlar; en profesyonel ürünler; en iyi hizmetler.

Başlıca malzeme performansının, sıklığının, genliğinin vb. Test edilmesinden sorumlu olan birkaç bağımsız Ar-Ge ofisimiz var.

Bizim Ar-Ge ekibimiz çeşitli Malzeme Mühendisleri, Elektronik Mühendisleri, Yazılım Mühendisleri ve Otomasyon Mühendisleri vb oluşur. Bizim ana başarıları amorf şerit ve yarı sert manyetik malzemeler ve tam otomatik AM Etiket üretimi vb için üretim tekniğinin Bağımsız geliştirme yeteneği dahil

1. Güvenilir alarm performansı

Firmamız Amorf rezonatörler ve Manyetik öngerileme teknolojisi tam bir set vardır. Biz AM etiket üretimi sürecinde en iyi eşleşen iki malzemenin performansını doğru ayarlamak. Bizim etiketler üstün alarm performansı sağlar ve etkin bir şekilde verimliliği artırdı perakende güvenliğinin

AM etiketinin çeşitlendirilmiş taleplerini karşılamak için ürünlerimiz üç seriye ayrılabilir: 3 rezonatörlü QD etiketi, QD DR, 1 rezonatörlü QD Etiketi.

2. İyi deaktivasyon performansı:

AM etiketinin uygulanması, etiketlerin kontrol sayacından önce iyi bir alarm performansına sahip olmasını sağlamak ve devre dışı bırakma cihazlarıyla devre dışı bırakıldıktan sonra alarm vermemektir. Üretim sırasında AM etiketlerinin çeşitli gerçek koşullarını birleştirdik ve etiketlerin olduğundan emin olduk. iyi anti-zayıflama performansı ile, ve sonra standart deaktivasyon cihazları tarafından devre dışı bırakıldıktan sonra tekrar çalışmaz.

3. İyi uyumluluk:

AM etiketlerinin eşleştirilmiş AM anteni ile çalışması gerekir, algılama mesafesi farklı markalara veya farklı anten tiplerine göre farklıdır. Frekans aralığı daha iyi kalitede antenlerle birlikte 57.7KHz ~ 58.3KHz'de kontrol edilir, diğerleri standart antenlerle birlikte 57KHz ~ 59KHz'dir .

Daha düşük hassasiyet frekansına, hızlı zayıflama performansına sahip diğer şirketler tarafından üretilen bazı AM etiketleri, bu etiketlerin algılama mesafesi kısa olacaktır ve satıcının güvenliğini koruyamaz.

Şirketimiz Amorf rezonatör ve manyetik öngerileme üretimi, yüksek hassasiyete sahip otomasyon ekipmanı ile doğru bir şekilde mühürleme etiketlerini kontrol ediyor ve piyasadaki herhangi bir AM anteni ile herhangi bir problem yaşanmadan tam olarak uyumlu 57.7KHz ~ 58.3KHz etiket frekansını garanti ediyoruz.

4. İyi tutarlılık

Perakendeciler, seri üretim sırasında farklı serideki AM etiketlerinin tutarlılığı konusunda çok titizdir. Şirketimiz, sızdırmazlık ve diğer ilgili teknolojilerle birlikte Amorf rezonatörler ve Manyetik öngerilim üretim teknolojisine sahiptir. AM etiketlerinin tutarlılığı.

AM etiketlerinin kusurlu oranı, anti-zayıflama verimliliğine karar veren önemli bir noktadır. Bu nedenle, bizim AM etiketleri düşük algılama, devre dışı bırakma ve yapıştırıcı vb.

-04-
Ekibimiz

Neden bizi seçmelisiniz

1. One-stop güvenlik çözümü Tedarikçi, zaman ve maliyet tasarrufu için yardımcı olabilir.

2. Kendi üreticimiz kesinlikle kalite kontrol edebilir ve en rekabetçi olanı maliyet haline getirebilir.

3. Kolay kullanım, çekici tasarım.

4. Profesyonel teknik destekler ve mükemmel hizmet.

5. Hızlı teslimat ve güvenli nakliye yolu.

6. senin mal için mükemmel koruma sağlanması.

İletişim bilgileri