aboutus
Üretim hattı

Guangzhou QIDA Malzeme ve Teknoloji Co, Ltd Hi-Tech Sanayi Geliştirme Bölgesi, Bilim Şehir, Guangzhou, 2006 yılında yeni malzeme ve göreceli ürünler araştırma entegre bir yüksek teknoloji kuruluştur 20 milyon yuan kayıtlı sermaye ile kurulan geliştirme, üretim ve pazarlama.

Önce kalite ilkesine bağlı kalarak, ürünlerin kalite istikrarını ve verimliliğini sağlamak için, 2007 yılında ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçtik. Güçlü ve geliştirme yeteneklerine sahibiz, aynı yıl Ar-Ge merkezi kuruldu ve üretim ekipmanı ve yeni ürünlerle ilgili araştırma ve geliştirme çalışmalarını aktif olarak yürütmek. Üretim, öğrenme ve araştırma teknolojisi geliştirme yolunun birleşimine son derece önem veren, Central South Üniversitesi ve Guangdong Teknoloji Üniversitesi ile Acousto Manyetik sensörler için yüksek performanslı amorf alaşım şerit alanında uzun vadeli istikrarlı işbirliği ilişkileri kurdu. Son yıllarda bir dizi buluş patent, faydalı model ve yazılım telif hakkı alındı, QIDA 2006 yılında yüksek teknoloji işletmeleri olarak belirlendi. 2011 yılında Devlet İnovasyon Fonu ve Guangdong'un önde gelen bilimsel ve teknolojik projelerinden özel fon desteği aldı. Acousto Manyetik etiketlerinde kullanılan amorf malzemelerin tedarikçisi. 2013 yılında, Bilim ve Teknoloji ve Bilgi Teknolojisi Guangzhou Bürosu tarafından Little Giant işletmelerinin ilk parti tespit edildi.

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
kesme makinesi (amorf alaşım şeritleri için) Üretim hattı Üretim hattı Rezonatörler Yapmak
OEM / ODM

Nakliye Yöntemi:

1) Hızlı teslimat: Ekspres kurye, DHL, TNT, FedEx, UPS ve EMS gibi

2) Ucuz yol: hava veya deniz yoluyla sevkiyat.


Kalite garantisi:

Teslimat tarihinden itibaren 1 - 2 yıl garanti, ömür boyu teknik destek.

Ar-Ge

Neden bizi seçmelisiniz

1. One-stop güvenlik çözümü Tedarikçi, zaman ve maliyet tasarrufu için yardımcı olabilir.

2. Kendi üreticimiz kesinlikle kalite kontrol edebilir ve en rekabetçi olanı maliyet haline getirebilir.

3. Kolay oprasyon, çekici tasarım.

4. Profesyonel teknik destekler ve mükemmel hizmet.

5. Hızlı teslimat ve güvenli nakliye yolu.

6. senin mal için mükemmel koruma sağlanması.

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
İletişim bilgileri