Mesaj gönder
aboutus

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd

Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd Guangzhou QIDA Material & Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Qida
No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 40000000-5000000
Yıl kurulan: 2006
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Guangzhou qida malzeme ve teknoloji co., Ltd. Profesyonel bir perakende güvenlik çözümü sağlayıcısı, sunmaya adamıştır komple perakende çözümleri, yüksek- kalite anti- hırsızlık ürünleri, ve kişiselleştirilmiş hizmet.

2006 yılında kuruluşundan bu yana, şirket Ar-Ge ve perakende güvenlik ürünleri üretimi üzerinde duruluyor ve malzeme üretimi, ürün imalatı ve sistem entegrasyonu için tam bir üretim yeteneği kurdu. Şirket şu anda 50'den fazla ilgili patent ve 30.000 metrekareden fazla bir üretim üssüne sahiptir ve dünya çapında 70'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilere yüksek kaliteli ürünlerin büyük ölçekli üretimini sağlar.

Geçmiş

Geliştirme Yolu

2006

Kurulmuş

2008

Hırsızlık önleme etiketleri için amorf malzemelerin büyük ölçekli üretimi

2012

Hırsızlık önleme etiketlerinin büyük ölçekli üretimi

2018

Yeni üretim üssü inşa edildi

2019

Perakende ürün hırsızlık önleme çözümleri sunun

Hizmet


uygun fiyatlar; en profesyonel ürünler; en iyi hizmeti.

Biz esas olarak malzeme performansı, frekans, genlik vb test için birkaç bağımsız Ar-Ge ofisi var.

Ar-Ge ekibimiz birkaç Malzeme Mühendisi, Elektronik Mühendisi, Yazılım Mühendisi ve Otomasyon Mühendisi vb. Oluşur. Bizim ana başarıları amorf şerit ve yarı sert manyetik malzemeler ve tam otomatik AM Etiket üretimi vb üretim tekniği Bağımsız geliştirme yeteneği dahil.

1.Güvenilir hırsızlık koruması kayıpları azaltmanıza yardımcı olur

Qida, müşterilere güvenli ve güvenilir hırsızlık koruması sağlar. Profesyonel hırsızlık önleme ürünlerimiz, perakendecilerin hırsızlık kaybını azaltmasına, personeli optimize etmesine ve işletme maliyetlerini azaltmasına yardımcı olabilecek mükemmel algılama performansına sahiptir.

2. İyi alışveriş deneyimi karınızı artırır

Qida tarafından sağlanan profesyonel hırsızlık önleme ürünleri, devre dışı bırakıldıktan sonra düşük bir yanlış alarm oranına ve yeniden etkinleştirme oranına sahiptir, bu da mağaza için iyi bir alışveriş deneyimi yaratabilir ve yanlış alarmlar nedeniyle tüketicinin markanın olumsuz izlenimlerini önleyebilir.

3. İyi uyumluluk:

AM etiketlerinin eşleşen AM anteniyle çalışması gerekir, algılama mesafesi farklı markaya veya farklı anten tiplerine göre farklıdır.Frekans aralığı daha kaliteli antenlerle 57.7KHz ~ 58.3KHz'de kontrol edilir, diğerleri standart antenlerle 57KHz ~ 59KHz'dir .

Daha düşük hassasiyet frekansı, hızlı zayıflama performansı ile diğer şirketler tarafından üretilen bazı AM etiketleri, bu etiketlerin algılama mesafesi kısa olacak ve perakendecinin güvenliğini koruyamayacaktır.

Firmamız Amorf rezonatörlerin ve Manyetik önyargı üretiminin öncülüğünü kontrol eder, yüksek hassasiyetli otomasyon ekipmanı ile doğru sızdırmazlık sağlayan etiketler ve piyasadaki herhangi bir AM anteni ile sorunsuz bir şekilde uyumlu olabilecek etiket frekansını 57.7KHz ~ 58.3KHz tam olarak garanti ederiz.

3. Operasyonel verimliliğinizi artırmak için komple çözümler

Qida tarafından sağlanan eksiksiz perakende güvenlik çözümleri tüm perakende alanlarını kapsar, kapsamlı hırsızlık önleme ürünleri ve özelleştirilmiş hizmetler sağlar ve perakende işiniz için etkili ve güvenilir çözümler sunar.

Ekibimiz

Neden bizi seçmelisiniz

1. One-stop güvenlik çözümü Tedarikçi, zaman ve maliyet tasarrufu için yardımcı olabilir.

2. Kendi üreticimiz kesinlikle kalite kontrol edebilir ve en rekabetçi olanı maliyet haline getirebilir.

3. Kolay kullanım, çekici tasarım.

4. Profesyonel teknik destekler ve mükemmel hizmet.

5. Hızlı teslimat ve güvenli nakliye yolu.

6. senin mal için mükemmel koruma sağlanması.

İletişim bilgileri